Servis

Zavádíme tuto službu, protože někdy může být velký problém sehnat opravu něčeho, co vám doma ještě slouží a  co se ještě před vyhozením dá opravit.

  Důležité upozornění - jedná se pouze o pozáruční opravy


Kancelářská technika

Tato technika bývá většinou rozměrů menších, tudíž je možno ji přinést s sebou k nám na provozovnu. Bylo by dobré, kdybyste měli představu o ceně, kterou jste ochotni za opravu zaplatit.  Nejprve, po zjištění závady, Vám bude navržena cena opravy.  Pokud budete souhlasit, oprava bude provedena, pokud ne, přístroj vám bude vrácen. Za zjištění ceny opravy nic neplatíte. Vše ostatní již zařídíme.

Domácí spotřebiče

Jedná se povětšinou o rozměrově i váhově náročnější věci.  Proto Vám nabízíme možnost odvozu této techniky přímo od Vás z domu či bytu. Vy se ale musíte nejprve dostavit k nám na provozovnu a vše domluvit. Cena za odvoz a zjištění ceny opravy je 1000,- Kč. Pokud se rozhodnete přístroj opravit v rozsahu předem dohodnuté ceny, bude vám po opravě přístroj opět přivezen až domů. Pokud s opravou souhlasit nebudete, můžete si přístroj nechat opět přivézt zpět nebo ho nechat sešrotovat.